كولر گازي اجنرال بانه

بررسي كمپرسور كولرگازي 12000 اجنرال

كمپرسور را ميتوان اصلي ترين قطعه كولرگازي و در واقع قلب تپنده يك سيستم تهويه هواي مطبوع خواند. كمپرسور كولر گازي 12000 اجنرال جداي از قدرت سرمايشي و گرمايشي آن نيز داراي انواع مختلفي است كه دانستن ويژگيهاي هر كدام از آنها كمك ميكند تا انتخاب مناسبتر و بهينه تري داشته باشيم.

نحوه عملكرد كولرگازي اجنرال 12000

لازم است قبل از بحث پيرامون بررسي تخصصي كمپرسور شرح مختصري از نحوه عملكرد كمپرسور كولرگازي داشته باشيم.كمپرسور را مي توان جزء اصلي كولرگازي خواند كه وظيفه فشرده سازي و متراكم كردن گاز را بر عهده دارد. در اسپليت 12000 اجنرال از دو نوع گاز پرمصرف و كم مصرف به اسمهاي آر22 و آر 410 استفاده ميشود كه اين گاز توسط كمپرسور تحت شرايط خاص و ديناميك فشرده و متراكم گرديده و در نتيجه اين عمل دماي اين گاز به سرعت پايين آمده كه در نهايت موجب توليد جريان هواي خنك كولرگازي ميشود.

انواع كمپرسور كولرگازي اجنرال 12000

پس از شرح عملكرد كمپرسور نوبت به بررسي انواع كمپرسور مي رسد. انجام عمل متراكم سازي گاز توسط هر نوع كمپرسور به روش خاصي انجام ميشود و همين موضوع تفوت هايي را در كولر گازي از جهت قدرت خنك كنندگي و توانايي كولرگازي در هواي بسيار گرم و يا بسيار سرد ايجاد ميكند. در اين مقاله به بررسي كمپرسور از نوع روتاري ميپردازيم.

در اين كمپرسور با چرخش 360 درجه يك پروانه مخصوص گاز به درون سيلندر موتور در حالت تماما فشرده شده مكيده ميشود و به طرف خروجي كمپرسور هدايت و نهايتا هواي خنك از پنل داخلي كه در محيط داخل منزل تعبيه شده است خارج ميشود. كمپرسور روتاري براي مناطق شمال و شمال غرب كشور و مناطقي با آب و هواي نسبتا فشار زياد مناسب مي باشد. ميزان توليد صدا و مصرف انرژي در اين نوع كمپرسور از مدلهاي ديگر به نسبت پايينتر بوده اما ميتوان گفت در همان حال نيز از قدرت سرمايش و گرمايش پايينتري نيز برخوردار است


برچسب: خريد كولرگازي از بانه ، خريد كولرگازي از بانه با گارانتي ، خريد كولرگازي از بانه ، خريد كولرگازي از بانه ماركت , خريد كولر گازي از بانه , خريد كولر گازي از بانه شيپور , فروش كولرگازي از بانه , خريد اينترنتي كولرگازي از بانه , خريد مستقيم كولر گازي از بانه , خريد كولر گازي اجنرال از بانه , خريد كولرگازي از بانه قيمت , سايت خريد كولرگازي از بانه , خريد كولرگازي بانه , خريد كولر گازي پرتابل از بانه , راهنماي خريد كولر گازي از بانه،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۷:۲۵ توسط:بانه انتخاب موضوع: كولر گازي اجنرال بانه

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :