دارامان

كولر گازي اجنرال بانه كولر گازي اجنرال بانه .

كولر گازي اجنرال بانه

كولرگازي 30000 اجنرال

كولر هاي گازي از آن دسته از محصولاتي مي باشند كه امروزه مورد مصرف بسيار زيادي از افراد در جا هاي مختلف قرار گرفته اند اما متاسفانه برند هاي متفاوت و مختلفي به عرضه ظهور رسيده اند و در حالت كلي انتخاب را براي افراد كمي سخت و دشوار نموده اند با اين حال ما در اين مقاله قصد داريم به معرفي و بررسي قيمت كولرگازي 30000 اجنرال نگاهي بياندازيم و شما عزيزان را با اين شركت محبوب و پرطرفدار آشنا سازيم. شما براي آن كه بتوانيد خريد خوب و مناسبي را داشته باشيد مي توانيد به وبسايت بانه انتخاب مراجعه كنيد و انواع محصولات سرمايشي و گرمايشي خود را با نازل ترين قيمت از ما تهيه كنيد. در اين صورت چنانچه سوالي داشتيد مي توانيد از ما بپرسيد. چه نوع ظرفيت هايي از كولرگازي اجنرال در بانه انتخاب موجود است؟ در فروشگاه اينترنتي بانه انتخاب در حال حاضر ظرفيت هاي زير موجود است كه شما مي توانيد با استفاده از اين ظرفيت ها مناسب ترين متراژ را براي نصب كولرگازي خود انتخاب كنيد. براي نصب كولرگازي در يك اتاق 12 متري به يك كولرگازي 9 هزار نياز داريم. براي نصب كولرگازي در يك اتاق 18 متري به يك كولرگازي 12 هزار نياز داريم. براي نصب كولرگازي در يك اتاق 18 الي 30 متري به يك كولرگازي 18 هزار نياز داريم. براي نصب كولرگازي در يك اتاق 70 متري به يك كولرگازي 24 هزار نياز داريم. براي نصب كولرگازي در يك اتاق 110 متري به يك كولرگازي 30 هزار نياز داريم. براي نصب كولرگازي در يك اتاق 130 متري به يك كولرگازي 36 هزار نياز داريم. چنانچه ظرفيتي بيش از 36 هزار را نياز داشتيد مي توانيد از طريق شماره تلفن هاي موجود در وبسايت بانه انتخاب با ما در تماس باشيد و سفارش خود را از اين طريق ثبت كنيد.
برچسب: كولرگازي 30000 اجنرال , قيمت كولرگازي 30000 اجنرال , قيمت اسپليت اجنرال , خريد كولرگازي 30000 اجنرال , خريد اسپليت اينورتر 30000 اجنرال , خريد كولرگازي از بانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۴:۵۷ توسط:بانه انتخاب موضوع: كولر گازي اجنرال بانه

كولرگازي ال جي بانه

آيا قصد داريد بدانيد قيمت كولرگازي ال جي در بانه چقدر است؟ و چطور مي توانيد آن را تهيه كنيد؟ بايد بدانيد كه محصولاتي كه در بانه وجود دارند بنا به دلايلي بسيار زيادي داراي قيمت مناسب تري هستند از اين رو بايد بدانيد كه تهيه و خريد از بانه در كنار قيمت مناسب همواره ممكن است مشكلاتي را نيز براي شما به وجود بياورد كه در اين صورت پيشنهاد مي كنيم حتما از يك منبع معتبر و مناسب جهت خريد اين محصولات اقدام كنيد. ما در بانه انتخاب شرايطي را براي شما به وجود خواهيم آورد تا بتوانيد در كمترين زمان ممكن علاوه بر خريد يك محصول بسيار باكيفيت و منحصر به فرد از گارانتي هاي خدماتي ما نيز استفاده كنيد. قيمت كولرگازي ال جي در بانه چقدر است؟ براي آن كه بتوانيد از قيمت كولرگازي ال جي در بانه مطلع شويد بايد بدانيد كه خريد اين محصولات همواره داراي مشخصه هاي ساختاري منحصر به فرد خود است از اين رو براي آن كه بتوانيد مناسب ترين محصول را خريداري كنيد بايد با پشتيبانان ما در تماس باشيد تا در كمترين زمان ممكن شما را به خوبي راهنمايي كنند. بررسي ظرفيت هاي كولر گازي هنگام خريد كولر هاي گازي بايد بدانيد كه ظرفيت هاي متفاوت و مناسبي وجود دارد كه بايد در حين خريد به آن توجه كنيد چراكه در صورت عدم رعايت اين موارد ممكن است محل شما به خوبي خنك و يا گرم نشود. از اين رو براي آن كه بتوايند مناسب ترين ظرفيت را براي محيط خود پيدا كنيد بايد به متراژ محل نيز توجه داشته باشيد به عنوان مثال براي يك كولر گازي 9 هزار مناسب ترين متراژ، متراژي به اندازه 12 متر است. البته اين كه چطور بتوانيد اين متراژ را اندازه گيري كنيد نيز در ادامه به معرفي و بررسي آن خواهيم پرداخت.
برچسب: قيمت كولرگازي ال جي , قيمت كولرگازي ال جي در بانه , قيمت اسپليت ال جي , كولرگازي ال جي , اسپليت ال جي , كولرگازي ال جي اينورتر , اسپليت اينورتر ال جي , خريد كولرگازي ال جي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۶:۱۰ توسط:بانه انتخاب موضوع: كولرگازي ال جي

خريد كولرگازي بانه

اگر به دنيال تهيه و خريد كولرگازي هستيد لطفا در اين مقاله با ما همراه باشيد چراكه قصد داريم در خصوص تهيه و خريد كولرگازي از بانه با شما عزيزان كمي صحب ت كنيد. همه ما مي دانيم كه شهر بانه يكي از شهر هاي مرزي كشور است كه تمامي اجناس در اين شهر به دليل مرزي بودن داراي قيمت بسيار مناسبي مي باشند از اين رو اين شهر به تنهايي در حال رقابت با بزرگ ترين بازار هاي ايران است. اما اينكه شما چطور مي توانيد از بانه محصولات خوب و منحصر به فردي را تهيه كنيد خود مسئله بسيار جذابي است كه در ادامه به بررسي آن خواهيم پرداخت. شما براي خريد كولرگازي از بانه مي توانيد به وبسايت هايي مراجعه كنيد در شهر بانه در حال فعاليت هستند، يكي از معتبر ترين و منحصر به فرد ترين وبسايت هايي كه در اين زمينه در حال فعاليت مي باشد وبسايت بانه انتخاب است كه كارايي و عملكرد بسيار موثري دارد از اين رو براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما در تماس باشيد. توجه داشته باشيد كه اكثر كولرهاي گازي موجود در بانه از نوع دي سي اينورتر خواهند بود و اين بدان معنا است كه آن ها از نوع كم مصرف مي باشند و افراد نيز به دنبال تهيه و خريد انواع كولرهاي گازي كم مصرف هستند. طبق آمار به دست آمده كولر هاي گازي اينورتر مي توانند به ميزان 73 درصد در كاهش مصرف برق سهيم باشند. به بياني ديگر با استفاده از تكنولوژي هاي روزي كه رد اين محصولات استفاده شده است ديگر نگران قبض بالاي برق نخواهيد بود. يك نكته بسيار مهم و كليدي اي كه در هنگام خريد كولرهاي گازي وجود دارد اين است كه متراژ محل نصب كولرگازي همواره ارتباط كاملي با ظرفيت كولر خواهد داشت، پس اين مورد را جدي بگيريد.
برچسب: خريد كولرگازي از بانه , قيمت كولرگازي در بانه , قيمت اسپليت در بانه , خريد اسپليت در بانه , قيمت كولرگازي كم مصرف , قيمت كولرگازي ال جي , كولرگازي اجنرال , كولرگازي گري , قيمت كولرگازي اينورتر , خريد از بانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۲:۴۷ توسط:بانه انتخاب موضوع: كولرگازي بانه

مشخصات كولرگازي 24000 اجنرال

سيستم بوگير در كولرگازي 24000 اجنرال در كولرگازي 24000 اجنرال فيلترهاي پلاستيكي مخصوص، كربن و ذغال فعال جهت پاكسازي هوا از هر گونه ريزگرد موجود در محيط و همچنين جهت توليد هوايي مطبوع و عاري از هرگونه بوي ناخوشايند موجود در محيط بيرون و داخل خانه تعبيه شده اند.

خوشبختانه در اين كولر گازي 24000 اجنرال جريان هوا در سه حالت كم متوسط و زياد و در چهار جهت پرتاب باد به كمك پره هاي تعبيه شده مخصوص استفاده راحت و كاربردي را نسبت به مدلهاي قديمي براي شما به ارمغان آورده است. عملكرد دوگانه كولرگازي اجنرال 24000 اين كولر گازي اجنرال 24000 با دو ظرفيت سرمايش و گرمايش واقعي طراحي و روانه بازار شده است.

بنابراين شما ميتوانيد از اين سيستم تهويه هوا در زمستان هم بجاي سيستمهاي قديمي و جديد حرارتي استفاده كنيد و رضايت بيشتري را نيز قطعا براي كاربر فراهم ميكند چرا كه در اين سري جديد كولرگازي از موتور قوي و كم مصرف تي 3 بهره برده شده است كه توانايي پرتاب باد گرم و خنك را تا فاصله اي به متراژ 25 متر در جهت هاي مختلف دارد. همچنين لازم به ذكر است كه طراحي هوشمندانه اين موتور سببب شده است كه كولرگازي در حين انجام كار صدايي بسيار پايين و نرمي داشته باشد بطوريكه به هيچ وجه موجب آزردگي و سلب آرامش مصرف كننده نشود. از ديگر مشخصه هاي كولر گازي اجنرال 24000 ميتوان به وجود محافظ و سيستم عيب ياب در آن اشاره كرد.

استانداردهاي جهاني در كولرگازي 24000 اوجنرال استانداردها و نشان هاي معتبر انرژي شركتهاي دولتي تخصصي در زمينه محيط زيست همواره مورد توجه اين شركت معتبر ژاپني بوده و هست. بنابراين در طراحي منحصر به فرد اين كولرگازي سعي شده است بيشترين تطابق را با استانداردهاي جهاني داشته باشد به اين منظور فيلترهاي تهويه هوا و گاز مخصوص تعبيه شده در اين محصول موجب توليد هوايي سالم و سازگار با محيط زيست در نتيجه عملكرد تخصصي كمپرسور شده است.

وجود مشخصه هاي معتبر و محبوب ذكر شده سبب شده كه كولرهاي گازي اين شركت همواره محبوب ترين سيستمهاي تهويه هوا نه تنها در ايران بلكه در كشورهاي اروپايي و آمريكايي باشد.


برچسب: كولرگازي 24000اجنرال , كولرگازي 24000اجنرال اينورتر , كولرگازي 24000اجنرال كم مصرف, قيمت كولرگازي 24000اجنرال, خريد كولرگازي 24000اجنرال از بانه , كولرگازي اجنرال 24000,قيمت كولرگازي اجنرال 24000,كولرگازي اجنرال 24000اينورتر , خريد كولرگازي اجنرال 24000،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۱۳:۰۶ توسط:بانه انتخاب موضوع: كولر گازي اجنرال بانه

معرفي كولرگازي اجنرال

اجنرال در حال حاضر يكي از پر فروش ترين كولرگازيهاي موجود در بازار است كه داراي كيفيت فوق العاده و قيمتي مناسب مي باشد به همين دليل طرفداران زيادي دارند و بايد گفت كه اجزاي داخل كولرگازي و اسپليت اجنرال اينورتر از استحكام بالايي برخوردار بوده و صداي صداي موتور آن بسيار كم است .كولرگازي اجنرال در كاوازاكي ژاپن طراحي شده. اسپليت و كولرگازي اجنرال دي سي اينورتر با صرفه جويي در مصرف برق، دماي اتاق را طوري تنظيم مي نمايد كه از 10 درجه سانتي گراد كمتر نشود بنابراين مي توان مطمئن شد كه اتاق در زمان خالي بودن، زياد سرد نمي شود.كولر گازي اجنرال دي سي اينورتر از فناوري و تكنولوژي اينورتر بي نهايت كم مصرف و ردە انرژي +++A درست و طراحي شدە كمپرسور اين مدل از كولر اسپيلت از نوع روتاري با گنجايش است در كولر گازي كم مصرف اجنرال اينورتر سرمايش سريع به وسيله بازده بالا انجام مي شود و اين به بدين معناست كه در زمان بسيار كمتري شما به دماي دلخواه خود دست مي يابيد.با بردي كه در داخل كولر گازي و اين قطعه جديد كه فقط در كولر هاي گازي 2018 تعبيه شده است ميتوان مصرف ذخيره انرژي به وسيله عملكرد مطلوب باعث كاهش شديد مصرف برق تا 73% مي گردد.كولر گازي و اندازه گيري آمپر مصرفي با دستگاه آمپرسنج مشاهده كردند كه در توان اين اسپليت مصرف آن تنها 4/2 الي 3/8 آمپر است.همچنين داراي فيلترهاي يون بو زدايي و عصاره سيب مي باشد كه اين فيلترها با استفاده ازاكسيداسيون وكاهش اثرات يون هاي توليد شده توسط سراميك داراي ذرات بسيار ريز، ازطريق تجزيه شديد بوهاي جذب شده ، عمل بوزدايي را انجام مي دهد و ذرات ريزگرد و غبار، تخم غير قابل مشاهده قارچ و جانوران ريزمضر، توسط الكتريسيته ساكن جذب فيلتر شده وبه وسيله عنصر اسيد فنيك گرفته شده ازسيب ، از رشد بيشتر آنها جلوگيري كرده و در نتيجه اين ذرات غير فعال مي شوند. از ويژگي هاي ديگر آن مي توان به قابل شستشوبودن پنل، علامت نشان دادن زمان تميز كردن فيلتر، تغيير روش خودكار، تنظيم خودكار جريان هوا اشاره كرد.كولرگازي كم مصرف اينورتر اجنرال داراي برچسب انرژي A+++ بوده و از گاز مبرّد R410a استفاده مي كند. (گاز مبرّد R410a دوستدار محيط زيست مي باشد. 73% صرفه جويي در مصرف انرژي كولر گازي 2018 يك اينورتر براي كنترل سرعت موتور كمپرسور استفاده مي شود، به طوري كه به طور مداوم دماي را تنظيم مي كند. واحدهاي DC Inverter داراي يك درايو متغير فركانس هستند كه شامل يك اينورتر الكتريكي كه همان برد اينورتر مي باشد قابل تنظيم براي كنترل سرعت موتور الكتريكي است كه به معني كمپرسور و خروجي خنك كننده حرارت است. صرفه جويي در انرژي تا 73٪ بزرگترين مزيت اينورتر اين است كه انرژي را ذخيره مي كند. در مقايسه با AC معمولي، در كاهش هزينه هاي برق تا 50 درصد كمك مي كند. براي صرفه جويي در انرژي از يك كمپرسور متغير سرعت استفاده مي كند كه 13% و 10% ذخيره انرژي بستكي به حالت خواب و گاز خنك كننده كولر گازي مي باشد پس حتما در هنگام خريد كولر گازي اجنرال بانه به اين نكات توجه زيادي داشته باشيد.ه كمپرسور در همان حالت بدون هيچ مصرف برقي كار كند و نياز به خاموش شدن كولر گازي نداشته باشد،اين عمل باعث مي شود كه كولر گازي اجنرال كم مصرف برق كمتري نسبت به كولر گازي هاي ديگر موجود باشد. در جديد ترين مدل كولر گازي اجنرال 2018 برد اينورتر برق مصرفي را تا 73% كاهش داده كه به اين نوع كولر گازي هاي دي سي اينورتر با مصرف A+++ مي گويند.بهتر است شما در هنگام خريد كولر گازي اجنرال به اين نكته توجه داشته باشيد. همين موضوع باعث معروف شدن كولرهاي اينورتر شده‌است. حالت خواب كولر گازي 2018 اجنرال حالت خواب عميق كه در كولر گازي دي سي اينورتر 2018 اجنرال كم مصرف به كار رفته با راهكاري هوشمندانه، مكان دلچسبي را براي خواب شبانه‌تان فراهم مي‌كند. اين كار به صورت افزايش يك درجه‌اي دما در هر نيم ساعت صورت مي‌گيرد ، اين حالت به گونه اي كار مي كند تا دماي مناسب را در تمام شب توليد نمايند. به عبارت ديگر هر 30 دقيقه دماي هوا يك درجه تغيير مي كند و هوايي متعادل را توليد مي نمايد. اين تايمر تا مدت زمان 24 ساعت قابل تنظيم مي باشد و كاربران مي توانند با كمك دكمه تعبيه شده بر روي ريموت كنترل زمان مورد نظر خود را بر روي اين اسپليت اجنرال دي سي اينورتر تنظيم نمايند و مشخص كنند كه كولر گازي در چه زماني خاموش و يا روشن شود. مثلا شما مي توانيد اين تايمر را طوري تنظيم نماييد تا در هنگام شب كه شما خابيده ايد كولر به طور خودكار روشن شود. كولر گازي اجنرال با گاز مبرد R410A در جديدترين مدل كولر گازي اجنرال دي سي اينورتر از گاز R410a استفاده شده است كه براي كارايي بيشتر و كارآمد تري طراحي شده اند،از آنجايي كه مي توان حرارت بيشتري را جذب و رها كند ممپرسور كولر گازي شما مي تواند هواي خنك تري را به فضاي داخل اتاق برساند همچنين بروز فرسودگي كولر گازي به دليل گرمايشي بيش از حد كاهش مي يابد. بنابراين كمپرسور هاي قديمي كه در آن گاز R22 به كار رفته است همچنين با فشار بالاتري كار كرده و مقاومت چنداني در مقابل گرماي بيش از حد كمپرسور ندارد، در حالي كه برعكس در مدل هاي جديد كولر گازي اجنرال كم مصرف احتمال ترك برداشتن يا سوختن كمپرسور خيلي كمتر است كه شما مشتريان جهت خريد كولر گازي هزار اجنرال بايد در اين مورد خيلي مثمم باشيد. فيلتر هاي ضد با كتري كولر گازي دي سي اينورتر در كولر گازي از فيلترهاي يوني و فيلترهاي ريزگرد روب و فيلترهاي مختلف آنتي باكتريال استفاده شده است كه سبب كاهش انواع آلرژي ناشي از ميكروب ها مي شود كه در كولرهاي آبي اين امكان وجود ندارد. فيلتر ضد باكتري است يكي از امكانات ويژه ي اين كولر گازي مي باشد كه اين امكان را به شما مي دهد كه شما بتوانيد در كنار اين كولر گازي كم مصرف اجنرال از اكسيژن سالم تري برخوردار باشيد با استفاده از اين قابليت مي توانيد با خيال آسوده استراحت كنيد و از تمام قابليت هاي ان كه ضد باكتري مي باشد و مانع ورود باكتري و ويروس ها به داخل ريه هاي شما ميشود. پرتاب باد تا 20 متر كولر گازي اجنرال كم مصرف مدل ASGS12LFCA هواي خنك را تا 20 متر در كل اتاق هدايت مي كند به طوري كه حتي در محيط هاي بزرگ فضايي خنك را به وجود مي آورد كه اين عمل با استفاده از كمپرسور پر قدرت و كم مصرف كولر گازي اجنرال انجام مي گيرد، قابل توجه شما مشتريان عزيز كثيف بودن فيلتر هاي يونيت داخلي و حتي گاز مبرد كولر گازي بر كم شدن قدرت پرتاب باد كولر گازي تاثير دارد پس در بازده ي زماني مشخص كولر گازي اجنرال خود را سرويس كنيد. جريان هواي 4 طرفه شبكه هاي داخل يونيت داخلي كولر گازي ۱۲۰۰۰ اجنرال باعث مي شود كه هواي بيرون آمده از پنل به چهار طرف توضيع شده به طوري كه به صورت يكسان در فضاي مورد نظر را خنك مي كند و نياز نيست براي خنك شدن حتما روبروي كولر گازي بايستيد. بدانيد كه سرويس نكردن كولر گازي باز در جريان هوا نقش دارد، پس حتما كولر گازي خود را سرويس كنيد تا هواي خنك تري را با استفاده از كولر گازي كم مصرف اجنرال تجربه كنيد.
برچسب: كولر گازي اجنرال 30000 ,كولر گازي اجنرال بانه, كولر گازي اجنرال مدل asgs30lfca ,كولر گازي اجنرال ۲۴۰۰۰ ,كولر گازي اجنرال پنجره اي, كولر گازي اجنرال ۱۸۰۰۰ ,كولر گازي اجنرال اينورتر ,كولر گازي اجنرال اصلي, كولر گازي اجنرال ۳۶۰۰۰ ,كولر گازي اجنرال مدل asgs24lfca،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۱:۲۳ توسط:بانه انتخاب موضوع: كولر گازي اجنرال بانه

صداي كولر گازي و رفع آن

علت صداي زياد كولر گازي و رفع آن در بعضي از كولرهاي گازي پس از مدتي از پنل آنها صداهايي مي آيد كه مزاحمت خانواده و آسايش آنها مي شود. در اين مطلب در مورد رفع مشكل صداي پنل كولرگازي صحبت مي كنيم در اين پست قصد داريم تا با نگاهي به عمده دلايل بروز اين مشكل راه هاي بر طرف كردن مشكل صداي پنل كولر گازي را هم بيان كنيم در مقاله تعمير كولر گازي قبلا ساير ايراد ها و مشكلات رايج اين وسيله خانگي مرور شد كه خواهشمند است در صورت نياز به اين مقاله مراجعه فرماييد رفع مشكل صداي پنل كولرگازي.1 نصب كولر گازي توسط همكاران ما وقتي كولر به صدا مي افتد و اين عيب از پنل داخلي است بايد به دنبال ريشه اين عيب بگرديد و خيلي ساده مشكل را برطرف كنيد. بسياري از مشكلات كولرهاي گازي را در مقاله تعمير كولر گازي تشريح كرديم و علاقمندان به يافتن ساير عيوب كولر گازي با يك مطالعه اجمالي اين مقاله بدون ترديد راه حل مشكل خود را خواهند يافت. در اين مقاله قصد داريم دلايل بروز صدا در پنل داخلي كولر گازي را با هم مرور كنيم. هر يك از دلايل زير مي تواند منشا صداي پنل داخلي كولر گازي باشد. براي اطمينان از بررسي صحيح و يافتن مشكل به ترتيب موارد زير را تست كنيد: آيا پنل داخلي كولر گازي به شكل صحيح به ديوار اتصال داده شده است؟ بدون ترديد ثابت نبودن و لرزش بخصوص در وسايل برقي يكي از دلايل اصلي ايجاد صدا است. ممكن است در زمان نصب كولر گازي نصاب و يا سرويسكار كولر گازي با عجله كار كرده باشد و كولر را خيلي خوب روي پايه هاي صفحه نصب قرار نداده باشد. مثلا يكي از پايه ها جا نيوفتاده باشد. اگر اين موضوع درست باشد با جا انداختن پنل داخلي مشكل حل خواهد شد. گاهي هم ممكن است صفحه نصب كولر گازي شل شده باشد. معمولا در برخي از ديوارها اين اتفاق مي افتد و بعد از مدتي جاي پيچ ها گشاد مي كند و صفحه نصب شل مي شود و شروع به لرزش در حال كار مي كند كه اين خود باعث توليد صدا مي شود. در صورت ديدن اين مشكل بايد با استفاده از دو پيچ ديگر صفحه را در جاي خود محكم كنيد. رفع مشكل صداي پنل كولرگازي.2 دريچه پنل داخلي شل شده است اگر دريچه پنل داخلي شل شده باشد اين دريچه استيبل نخواهد بود و با به حركت در آمدن باد كولر شروع به لرزش مي كند و توليد صدا مي كند. معمولا اين دريچه ها با پيچ هايي مهار شده اند كه در صورت مشاهده اين وضعيت بايد سفت شوند. رفع مشكل صداي پنل كولرگازي.3 بلوور كولر گازي خراب است اصلي ترين دليل صداي عجيب، صداي جير جير و نا متعارف در پنل داخلي كولر گازي خراب شدن بلوور است. بلوور يا همان دمنده كولر گازي با استفاده از موتور و بلبرينگي به حركت در مي آيد و باد را به داخل اتاق هدايت مي كند. در نتيجه عواملي كه مي تواند در خرابي بلوور نقش داشته باشد مي تواند عوامل زير باشد بلبرينگ بلوور خراب شده است ممكن است به دليل خشك شدن بلبرينگ چرخش بلوور با مشكل مواجه شده و صداي جير جير بدهد. در اين حالت بلبرينگ را بايد روغن كاري كنيد. اگر مشكل حل شد كه هيچ اما اگر مشكل حل نشد بايد يك سرويسكار كولر گازي را خبر كنيد تا بلبرينگ بلوور كولر را براي شما تعويض كنيد. رفع مشكل صداي پنل كولرگازي.4 بوشن بلوور گشاد كرده است بوشن بلوور محور بلوور را در اختيار دارد. گاهي به دليل فرسودگي و يا جنس نامناسب اين بوشن گشاد مي كند و محور بلوور به درستي در اين بوشن درگير نمي شود و همين موضوع باعث مي شود تا صداهايي تق تق مانند و يا ضربه اي به گوش برسد كه نشان مي دهد كه محور و يا دسته در جاي خود به درستي نمي نشيند و اين به دليل گشاد بودن بوشن است. البته گاهي هم به دلايل نامشخص بوشن دچار ترك و يا شكستگي مي شود كه اين موضوع هم دقيقا باعث همين صدا مي شود با اين تفاوت كه گاها با عميق بودن شكستگي بلوور اصلا كار نمي كند و با صداي زيادي توقف مي كند موتور بلوور سوخته است اگر كولر گازي علي رغم روشن شدن بوي سوختگي مي دهد و يا باد نمي زند و در ضمن صدايي ريز هم دارد اين نشان مي دهد كه موتور بلوور سوخته و يا نيم سوز شده و توان چرخش بلوور را ندارد. در اين حالت شوك هايي به موتور وارد مي شود اين موضوع صدايي تيك تيك را ايجاد مي كند و بلوور را درست به چرخش در نمي آورد رفع مشكل صداي پنل كولرگازي.5 تاب برداشتن شفت بلوور شفت بلوور گاها به دلايلي مانند ضربه خوردن، جنس نامناسب، شوك الكتريكي، داغ كردن موتور بلوور و ... مي تواند تاب بردارد. تاب برداشتن شفت بلوور باعث مي شود كه بلوور به خوبي به چرخش در نيايد و در هر بار چرخش خود به احتمال زياد به يكي از اجزا كولر برخورد كند و يا درگير شود كه اين موضوع توليد صدا مي كند. ضمن اينكه چرخش نا موزون بلوور خود باعث مي شود كه صداي چرخش نامناسب در فضا ايجاد شود و صدايي هو هو مانند مي كند. در صورت تاب برداشتن شفت موتور بلوور بايد موتور را بصورت كامل تعويض كنيد رفع مشكل صداي پنل كولرگازي.6 موتور بلوور كولر گازي شكستگي پره هاي بلوور گاهي هم به دليل شكسته شدن پره ها بلوور صداي كولر گازي تغيير مي كند. هر چند در اغلب موارد شكستن پره ها خللي در كار بلوور ايجاد نمي كند اما بصورت كلي با خراب شدن هر يك از پره ها خلاء هواي ايجاد شده در گردش بلوور باعث توليد صدايي زوزه مانند مي شود. البته گاهي هم شكستن پره بصورت كامل اتفاق نمي افتد و پره در مسير گردش بلوور قرار مي گيرد و باعث توليد صدا مي شود در اين حالت تنها راه تعويض بلوور مي باشد كه بايد مطابق با مدل دستگاه بلوور تهيه شود. رفع مشكل صداي پنل كولرگازي.7 بلوور كولر گازي جا نبودن بلوور البته اين مدل خرابي خيلي كم ديده مي شود. معمولا در زماني كه به دلايل ديگر اقدام به تعمير كولر گازي مي كنيد ممكن است بلوور از جاي خود خارج شده باشد و يا سرويسكار كولر گازي بلوور را به خوبي در جاي خود قرار نداده باشد. در برخي از موارد هم جابه جايي و تكان شديد كولر گازي باعث مي شود بلوور از جاي خود خارج شود. در اين حالت بلوور يا اصلا كار نمي كند و يا با صدايي نا هنجار كار مي كند. براي رفع اين مشكل تنها نياز است كه بلوور را در جاي خود به درستي قرار دهيد. رفع مشكل صداي پنل كولرگازي.8 كثيف شدن بلوور گاهي دليل صداي زياد كولر گازي بلوور است اما نه به دليل موارد فوق. در اين زمان به دليل كثيف شدن بيش از اندازه بلوور عمليات چرخش موتور و يا هوا كشيدن آن با مشكل مواجه مي شود و صداي جيغ مانند و يا زوزه مانند شنيده مي شود. اين مشكل گاها حتي در مكش و كاركرد بلوور هم مشكل ايجاد مي كند و باعث مي شود تا موتور بلوور بسوزد. اين در حالي است كه به راحتي مي توان با انجام يك سرويس دوره اي كولر گازي اين مشكل را از قبل برطرف كرد. براي حل شدن اين مشل بايد كولر را باز كنيد و اقدام به سرويس كولر گازي بكنيد. اگر آلودگي زياد است بهتر است حتما كار تميز كاري با دقت و توسط تعميركار كولر گازي انجام شود. رفع مشكل صداي پنل كولرگازي.9 قاب پنل كولر گازي شل شده است در برخي از موارد هم بعد از مدتي قاب كولر شل مي شود و در هنگام كار اين قاب است كه با عمليات كولر دچار لرزش مي شود و توليد صدا مي كند. در اين مرحله تنها بايد علت شناسايي و قاب پنل سفت شود. در زمان سرويس كولر گازي حتما قاب و بدنه كولر گازي را تست كنيد و يك آچار كشي سطحي داشته باشيد يكي از اتصالات داخلي كولر شل شده است در اين حالت هم باز مشكل قبل پيش مي آيد به اين صورت كه با كار كردن كولر گازي قطعاتي كه شل شده اند به لرزش در مي آيند و توليد صدا مي كنند براي اين كار سرويسكار كولر گازي با تست تمامي قطعات بايد قطعه شل شده را پيدا كند و با لحيم كاري و يا با پيچ آن را سفت كند. رفع مشكل صداي زياد كمپرسور كمپرسور يكي از اصلي ترين قطعات الكترونيكي و قلب تپنده كولر گازي است. كمپرسور و يا موتور كولر گازي بواسطه يك روتور و يك سيم پيچ كار خود را انجام مي دهد و اصلي ترين وظيفه آن بالا بردن فشار مبرد در سيكل كولر گازي است. معمولا يكي از مشكلات كولرهاي گازي بعد از مدتي فعاليت سر و صداي زياد آنها است كه بسياري از مصرف كنندگان را از اين موضوع شاكي مي كند. قبلا در مقاله اي توضيح داديم كه دليل اصل سر و صدا از پنل داخلي معمولا مي تواند مرتبط با بلوور و يا اجزا مرتبط با آن باشد كه مي توانيد توضيحات كامل را در اين مقاله به نام علت سر و صداي پنل داخلي كولر گازي مطالعه فرماييد. اما گاهي صدا از پنل خارجي است. به دليل ارتباطي كه اين پنل با پنل داخلي دارد معمولا اگر صدايي از پنل خارجي هم توليد شود هرچند اين صدا كم باشد ولي باز وارد محيط خانه مي شود. موتور و يا كمپرسور كولر گازي عموما منشا اصلي اين سر و صدا است. معمولا با فرسوده شدن و يا گذر زمان از نصب كولر گازي و بعد از چند سال اين صدا كمي بيشتر مي شود كه اين موضوع خيلي غير طبيعي نيست و عمدتا به دليل عدم سرويس كولر گازي در زمان هاي مناسب بوده و با يك سرويس و تميز كاري معمولا صداي كمپرسور قطع مي شود. رفع مشكل صداي زياد كمپرسور كولر گازي 1 اما اگر با سرويس كولر گازي اين صدا بهبود نيافت بايد بصورت دقيق و موشكافانه كمپرسور را مورد بررسي قرار دهيم. علت صداي زياد كمپرسور كولر گازي گفتيم كه دو بخش اصلي كمپرسوركولر گازي سيم پيچ و روتور هستند كه با استفاده از يك بدنه فولادي محافظت مي شوند. عمدتا دليل اصلي صداي كمپرسور يكي از اين دو عامل مي باشند. اما قبل از هر موضوعي و براي اطمينان از اينكه دليل اصلي صداي كمپرسور كولر گازي چيست بايد كمپرسور را تست كنيم. قبلا در مقاله تعمير كمپرسور كولر گازي نحوه تست كمپرسور را كاملا توضيح داديم. علاقمندان به شناخت روش تعمير كمپرسور بهتر است اين مقاله را بصورت دقيقا مطالعه كنند. چهار حالت كلي ممكن است در تشخيص علت صداي زياد كمپرسور به ما كمك كند: اولين نكته داغ شدن بيش از اندازه كمپرسور در زمان فعاليت كولر گازي و بوي داغي و يا سوختگي قطع شدن برق در زمان روشن شدن و يا كمي كار كردن كولر گازي نشتي روغن در اطراف كمپرسور لرزش كمپرسور در زمان كار كردن هرگاه هر يك از اين عوامل به وجود بيايد و كمپرسور صداي زيادي داشته باشد با نشانه هاي ظاهري مي توان يك نتيجه گيري كلي كرد اما در نظر داشته باشيد همواره راهكار اصلي تشخيص خرابي كمپرسور تست دقيق آن مي باشد. رفع مشكل صداي زياد كمپرسور كولر گازي 2 كمپرسور صدا مي كند و هم زمان داغ مي شود و بوي داغي مي دهد؟ اگر اين حالت در كمپرسور ديده شد نشان دهنده دو موضوع اساسي است. در اين حالت يا سيم پيچي موتور نيم سوز شده است و يا روتور به بدنه كمپرسور درگير مي شود. معمولا اگر سيم پيچي كمپرسور بسوزد كمپرسور اصلا روشن نمي شود كه در اين مقوله به آن نمي پردازيم. اما اگر كمپرسور با صداي زوزه ماننده و خفيفي كار مي كند و داغ مي شود نشان مي دهد كه سيم پيچي نيم سوز شده است. در حالت ديگر اين است كه روتور مشكل پيدا كرده و يا با بدنه و يا داخل سيم پيچ درگير مي شود و توليد صدا مي كند. در هر دو حالت توصيه مي شود كه كمپرسور كاملا تعويض شود زيرا هزينه تعمير كمپرسور زياد است و هر كسي هم اين كار را نمي تواند انجام دهد. رفع مشكل صداي زياد كمپرسور كولر گازي 3 تعمير كمپرسور توسط همكاران ما قطع شدن برق در زمان روشن شدن و يا كمي كار كردن كولر گازي معمولا اين مشكل به خازن كمپرسور مربوط مي شود. در اين حالت خازن راه انداز سوخته و با صداي تق مانند قبل از روشن شدن كولر گازي ، كولر گازي خاموش مي شود. بنابراين وقتي كولر وارد فاز فعاليت نمي شود علت صدا خازن بوده و يا به اصطلاح اولود كرده و با تعويض خازن مي توان مشكل را برطرف كرد. رفع مشكل صداي زياد كمپرسور كولر گازي 4 خازن كمپرسور كولر گازي كمپرسور صدا مي كند و نشتي روغن دارد معمولا از نشانه هاي نيم سوز شدن كمپرسور كولر گازي نشت روغن از آن است. در اين مورد خاص هم بايد دقيقا مطابق با روش اول كمپرسور تعويض و يا نهايتا تعمير شود. لرزش كمپرسور در زمان كار كردن يكي از علت هاي شايع صداي كمپرسور كولر گازي ثابت نبودن كمپرسور در محل خود مي باشد. احتمال اين موضوع را مي توان در دو بحث خلاصه كرد. يا اينكه پنل خارجي در جايگاه مناسبي نصب نشده و باعث استقرار بد كمپرسور شده است و يا اينكه خود كمپرسور از پايه جدا شده و دچار لرزش شده است. در اين حالت لرزش كمپرسور باعث مي شود روتور مناسب كار نكند و كاركرد آن با مشكل مواجه شده و توليد صدا بكند. در اين شرايط بايد اگر مشكل از جايگان بد نصب پنل خارجي است، محل نصب پنل خارجي را عوض كنيد تا صدا كمتر شود اما اگر پايه و يا پايه هاي كمپرسور كنده شده بايد پايه ها را در جاي خود اتصال دهيد. رفع مشكل صداي زياد كمپرسور كولر گازي 5 محل قرار گرفتن كمپرسور كولر گازي در پنل خارجي البته به غير از موارد فوق ديده شده است كه گاها دلايل ديگري نيز باعث توليد صدا در كمپرسور مي شود كه بصورت كلي مي توان موارد زير را مورد اشاره قرار داد كه با يك بررسي ساده تشخيص داده مي شود: ترك برداشتن ديواره كمپرسور كولر گازي استفاده از كمپرسور با توان كم براي كولرهاي قوي تر( معمولا در زمان تعمير و يا تعويض كمپرسور) ضربه خوردن و كج شدن و يا له شدن بدنه كمپرسور كولر گازي خشك شدن و عدم روغنكاري و سرويس دوره اي كولر گازي اتصال در مسير سيم پيچ كمپرسور كولر گازي و ...
برچسب: كولر گازي اجنرال 30000, كولر گازي اجنرال بانه ,كولر گازي اجنرال مدل asgs30lfca, كولر گازي اجنرال ۲۴۰۰۰ ,كولر گازي اجنرال پنجره اي ,كولر گازي اجنرال ۱۸۰۰۰ ,كولر گازي اجنرال اينورتر, كولر گازي اجنرال اصلي ,كولر گازي اجنرال ۳۶۰۰۰ ,كولر گازي اجنرال مدل asgs24lfca،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۷:۲۰ توسط:بانه انتخاب موضوع: كولر گازي اجنرال بانه

انواع كمپرسور كولر گازي اجنرال

انواع كمپرسور كمپرسور يكي از اصلي ترين اجزاء كولر گازي و قلب تپنده اين دستگاه هاي سرمايشي و گرمايشي است. كمپرسورهاي كولر گازي علاوه بر ميزان توان سرمايشي داراي انواع مختلفي هستند كه با عملكردي متفاوت كار ميكنند و هر كدام معايب و مزاياي خاص خود را دارد. بدهي است كه دانستن اين اطلاعات به ما كمك ميكند تا اسپيلت مناسب تري انتخاب كنيم. كمپرسور كولر گازي چيست قبل از اينكه به شرح انواع كمپرسور بپردازيم بايد مشخص كنيم كمپرسور چيست و چگونه عمل ميكند. كمپرسور يكي از اجزاء كولرهاي گازي است كه كارش فشرده سازي و متراكم كردن سيالات و گازها است در اسپيلت ها از نوعي گاز مخصوص به نام R22 استفاده مي شود كه با فشرده سازي توسط كمپرسور به سرعت دماي آن كاهش مي يابد و تبديل به مايع ميگردد اين گاز متراكم شده سبب ايجاد سرمايش ميگردد. انواع كمپرسور اسپيلت حالا كه با كار كمپرسور هاي كولر گازي آشنا شديم وقت آن است كه با انواع كمپرسور آشنا شويم همان طور گفتيم كار فشرده سازي سيالات و گاز ها بر عهده كمپرسور است اما كمپرسور ها به روش ها و عملكرد هاي كاملا متفاوت عمل متراكم سازي را انجام ميدهند در اينجا به شرح آن خواهيم پرداخت كمپرسور روتاري كمپرسور روتاري با چرخش ۳۶۰ درجه يك پروانه باعث مكش گاز به درون يك سيلندر مي گردد گاز ورودي در اثر مكش پروانه فشرده شده و با فشار از دريچه خروجي به بيرون هدايت مي شود. كمپرسور روتاري براي مناطق شمال و شمال غرب كشور و مناطقي كه به لحاظ آب و هوا داراي فشار هواي بالا هستند مناسب است.صدا و مصرف برق اين كمپرسور از نوع اسكرال و پيستوني كمتر است اما در مجموع ميتوان گفت كه كمپرسور هاي پيستوني و اسكرال از توان سرمايشي بيشتري برخوردار هستند. كمپرسور پيستوني اين نوع كمپرسور با استفاده از پيستون هاي موجود در يك محفظه سبب فشرده سازي گاز ميگردد با هر بار رفت و آمد اين پيستون ها گاز موجود محفظه را فشرده و با فشار از دريچه خروجي خارج ميكند اين كمپرسور به سبب توان سرمايشي بالا براي مناطق گرمسيري و مركزي كشور مناسب است كمپرسور اسكرال كمپرسور اسكرال داراي دو صفحه مارپيچ است كه يكي از آنها ثابت و ديگري متحرك است زماني كه گاز از دريچه ورودي به داخل محفظه ميرود صفحه مارپيچ متحرك با چرخش ۳۶۰ درجه گاز را فشرده ميكند كمپرسور اسكرال نسبت به تمام كمپرسور ها از بازده و عملكرد بهتري برخوردار است و بيشترين بازده را ميان كمپرسور هاي اسپيلت دارد و قيمت آنها كمي بالاتر است. از اسكرال براي چيلرها و دستگاه هاي تهويه مطبوع مركزي نيز استفاده ميشود. .اين نوع كمپرسور براي مناطق حاره اي و بسيار گرم مناسب است پيشرفت علم و تكنولوژي در زمينه‌ي وسايل خانگي روز به روز در حال رشد است. براي رهايي از گرماي تابستان، تهويه‌ي مطبوع، بخش جدايي ناپذير زندگي ماست. اما به اين معني نيست كه از هر سيستم تهويه‌اي مي‌توان استفاده كرد. بازده مطلوب و صرفه جويي در مصرف انرژي از نكات حائز اهميتي است كه در هنگام خريد كولر گازي بايد به آن توجه داشت. . كمپرسور قسمتي از دستگاه است كه مسئوليت فشرده سازي گاز مبرد به مايع و سپس توقف و مبسط كردن گاز را برعهده دارد. در زماني كه اين اتفاق در حال جريان است، گاز مبرد شروع به سرد كردن محيط كرده و در نتيجه باعث اثر دلپذير خنك شدن مي گردد. هم اكنون سوال اينجاست كه تفاوت بين سيستم تهويه هواي اينورتر و غيراينورتر چيست؟ اين مقاله به منظور كمك به شما براي تشخيص تفاوت هاي اين دو دستگاه و انتخاب يك گزينه مناسب نوشته شده است.
برچسب: كولر گازي اجنرال 30000 ,كولر گازي اجنرال بانه ,كولر گازي اجنرال مدل asgs30lfca, كولر گازي اجنرال ۲۴۰۰۰ ,كولر گازي اجنرال پنجره اي ,كولر گازي اجنرال ۱۸۰۰۰ ,كولر گازي اجنرال اينورتر, كولر گازي اجنرال اصلي ,كولر گازي اجنرال ۳۶۰۰, كولر گازي اجنرال مدل asgs24lfca،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۳:۲۴ توسط:بانه انتخاب موضوع: كولر گازي اجنرال بانه

كولرگازي اينورتر اجنرال

فرق يك كولر اسپليت اينورتر با غير اينورتر اينورتر اينورترهيچ ربطي به نوع كمپرسور ندارد و كاملا مجزاي از نوع كمپرسور است. قابليتي است كه به واسطه‌ي يك برد الكترونيكي به كمپروسور اضافه مي‌شود و در تمام كمپرسورها مي‌توان از اينورتر بهره برد. در كولرهاي غير اينورتر زماني كه دماي محيط به حد دلخواهي كه به دستگاه داده‌ايم برسد، كمپرسور خاموش مي‌شود. با گذشت زمان و هنگامي‌كه دماي محيط زياد شد، كمپرسور دوباره شروع به كار مي‌كند. در اين كولرها تنها دو حالت براي كمپرسور و موتور وجود دارد: يا روشن است يا خاموش. اما كمپرسورهايي كه به سيستم اينورتر مجهز هستند، در هنگام رسيدن به دماي مطلوب كمپرسور را خاموش نمي‌كنند و تنها دور موتور را كاهش مي‌دهند؛ به همين دليل به موتورهاي با دور متغير معروف هستند. موتورهاي اينورتر مشابه موتورهاي معمولي، مرتبا خاموش و روشن نمي‌شوند و تنها در سرعت گردش خود تغيير ايجاد مي‌كنند. يكي از مواردي كه باعث بالا رفتن مصرف برق مي‌شود، شروع به كار موتور است كه جريان بالايي را از منبع تغذيه مي‌كشد. اصلا همين روشن و خاموش شدن پيوسته‌ي كمپرسور، باعث مصرف بيش‌ازحد برق مي‌شود. حال وقتي موتور نياز به روشن شدن‌هاي پي‌درپي نداشته باشد، مصرف برق دستگاه به‌‌شدت كاهش مي‌يابد و همين موضوع باعث معروف شدن كولرهاي اينورتر شده ‌است. عملكرد اينورتر اينورتر چيست؟ كولر‌هاي گازي كه وارد بازار مي‌شوند به نام كولرهاي گازي اينورتر و يا كم مصرف شناخته شده‌اند. اينورتر، نسل سوم كولر گازي است كه به دليل تغيير دور كمپرسور از خاموش و روشن شدن مكرر جلوگيري مي‌شود. به زبان ساده‌تر اينورتر كيت الكترونيكي است كه سر راه كمپرسور قرار دارد و باعث مي‌شود كه كمپرسور به صورت دور متغيير كار كند. به همين جهت باعث صرفه جويي در مصرف برق مي گردد و هواي سردتري را توليد مي‌كند. ر اين كولر گازي فركانس متغير به موتور منتقل مي‌شود٬ به همين دليل چرخش موتور‌ قابل كنترل است كه در نهايت باعث مصرف كم انرژي مي‌شود. كولر گازي اينورتر داراي گريد انرژي A است كه از كولرهاي گازي معمولي كم مصرف‌تر است. تكنولوژي كولرهاي گازي اينورتر اين كولرها به دليل تبديل برق متناوب به جريان برق مستقيم كم صدا بوده و داراي استارت تدريجي است. جهت خاموش كردن متناوب دستگاه و كاهش انرژي مصرفي بهتر است كه هميشه دماي كولر را روي ۲۵ درجه سانتي‌گراد تنظيم كنيد. تكنولوژي اينورتر، به اين گونه است كه دما به درجه‌ي تنظيم شده كه رسيد، كمپرسور دور موتور به جاي خاموش شدن كاهش مي‌يابد كه ثابت نگه داشتن دما و صرفه جويي در مصرف انرژي را به دنبال خواهد داشت. كولرهاي گازي كه مجهز به اينورتر هستند جهت تنظيم حرارت استفاده مي‌شوند. با اين دستگاه مي توان سرعت موتور و سرمايش آن را كنترل كرد. تكنولوژي كه در سيستم تهويه‌ مطبوع اين كولرها به كار برده شده اينگونه عمل مي‌كند، كه كار كمپرسور با دور پايين شروع مي‌شود و به تدريج افزايش دور را به دنبا خواهد داشت. از ديگر امتيازات تكنولوژي اينورتر مي‌‌توان مصرف مديريت شده٬ مصرف مديريت شده و تهويه بهداشتي نام برد٬ كه اين محصول را نسبت به ساير نمونه هاي مشابه برتري داده است. همچنين عمر اين مدل از دستگاه تهويه به نسبت مدل‌هاي قديمي بيشتر است. گاز موجود در اينورتر گاز سردي كه در اصطلاح به آن گاز فريوني گفته مي‌شود، اصل نحوه‌ي كار كولر گازي را تشكيل مي‌دهد. لوله‌هاي حاوي اين گاز در موتر قوي كولر گازي كه كمپرسور مي نامند٬ به گردش در مي‌آيند. زماني كه گاز به اپراتور مي‌رسد باد سردي را به محيط بيرون وارد مي‌كند. تمام اعمال مكش و پرتاب هواي سرد در كولر‌هاي گازي به وسيله‌ي كمپرسور صورت مي‌گيرد. تفاوت اينورتر با نمونه‌هاي قديمي در نمونه‌هاي قديمي كولر گازي زماني كه دماي محيط به اندازه‌ي كافي خنك شد كار كمپرسور قطع مي‌شود، در اين حالت مصرف انرژي را به‌دنبال خواهد داشت زيرا جريان چند آمپر را لازم دارد. درحالي كه كولرهاي اينورتر به گونه اي طراحي شده كه مدار كاملا از دور خارج نمي‌شود و براي روشن شدن مجدد به جريان بالاتر احتياجي ندارند. توصيه هاي مهم هنگام خريد اين روزها بازار كولر گازي حسابي داغ است. افراد سودجو در اين ميان شروع مي كنند به كلاهبرداري و اگر مشتريان در اين زمينه آگاه نباشند كولري بي كيفيت و با هزينه‌اي بالا را صاحب مي‌شوند. اما چگونه مي‌توان يك كولر گازي اينورتر را از كولر معمولي تشخيص داد؟ از مراكز معتبر كولر گازي تهيه كنيد و حتما توجه داشته باشيد كه همراه با ضمانت نامه معتير عرضه شده باشد. برچسب فني كولر گازي را چك كنيد. اين برچسب اطلاعات زيادي در مورد دستگاه و نحوه‌ي عملكرد آن در اختيار قرار مي‌دهد. از نوع گاز، كولرگازي اينورتر مي تواند به تشخيص شما در هنگام خريد كمك كند. گازي كه در اين كولرها مصرف مي‌شود R 22 است كه نسبت به R410 اي كه در كولرگازي‌هاي نسل قديمي به كار برده مي‌شود. كولرهاي معمولي ۱۲ آمپر و اينورتر ۲/۳ آمپري است كه اين ميزان انرژي مصرفي را نيز نشان خواهد داد. هنگام خريد كولر گازي نظر كارشناسان فروش را بپرسيد. به ظرفيت دستگاه و فضايي كه در اختيار داريد توجه كنيد زيرا اگر ظرفيت دستگاه از محيط شما پايين‌تر باشد اتلاف انرژي را به دنبال خواهد داشت. (نحوه محاسبه ظرفيت مناسب كولر گازي) در صورت رعايت شرايط لازم كولر گازي اينورتر ۳۰ تا ۵۰ درصد مصرف انرژي را كاهش مي‌دهد تفاوت اينورتر و معمولي هنگامي كه به اين مساله مي رسيم كه كدام سيستم تهويه هوا براي نصب مناسب است دو نوع تكنولوژي پيش رويمان قرار ميگيرد، سيستم تهويه هواي اينورتر و غيراينورتر. اين دو سيستم عملكردهاي يكساني ارائه مي دهند اما در اين مساله كه كدام نوع موتور كمپرسور (پ.ن مطالعه بيشتر تفاوت انواع كمپرسور كولر گازي) سيستم را اجرا كند تفاوت دارند. كمپرسور قسمتي از دستگاه است كه مسئوليت فشرده سازي گاز مبرد به مايع و سپس توقف و مبسط كردن گاز را برعهده دارد. در زماني كه اين اتفاق در حال جريان است، گاز مبرد شروع به سرد كردن محيط كرده و در نتيجه باعث اثر دلپذير خنك شدن مي گردد. هم اكنون سوال اينجاست كه تفاوت بين سيستم تهويه هواي اينورتر و غيراينورتر چيست؟ اين مقاله به منظور كمك به شما براي تشخيص تفاوت هاي اين دو دستگاه و انتخاب يك گزينه مناسب نوشته شده است. عملكرد اينورتر بزرگترين تفاوت بين اين دو نوع سيستم تهويه هوا در عملكرد معكوس كنندگي آنها قرار دارد اين عملكرد بهترين ابزار براي صرفه جويي در مصرف برق است. معكوس كننده در سيستم تهويه هواي اينورتر به كنترل سرعت موتور كمپرسور كمك مي كند، و به اين وسيله دما را هر چقدر كه نياز باشد تغيير مي دهد. اين مساله مي تواند مصرف برق دستگاه تهويه هواي شما را كاهش دهد. در حالي كه در دستگاه تهويه هواي نوع غيراينورتر، موتور كمپرسور يا با تمام ظرفيت عمل مي كند يا به طور كلي عمل نمي كند و خاموش مي شود. اين مساله مي تواند باعث مصرف جريان برق ناخواسته و در نتيجه قبض بالا رفتن مبلغ قبض برق گردد. (پ.ن مطالعه بيشتر: اينورتر چيست؟) تفاوت كولر گازي اينورتر و معمولي به طور كوتاه مي توان گفت كه سيستم تهويه هواي اينورتر دقيق تر است. سيستم تهويه هواي غيراينورتر حرارت يا سرماي ثابتي را با قدرت ثابت بوسيله كمپرسور در سرعتي ثابت فراهم مي كند. و كمپرسور بايد در زمان مورد نياز، شروع به كار كند و متوقف شود. از سوي ديگر سيستم تهويه هواي اينورتر كمپرسوري كنترل شونده دارد كه زماني كه نياز است مقدار دقيقي از حرارت يا سرما را فراهم مي كند. بنابراين، از نظر بهره وري و دقت، سيستم هاي تهويه .هواي اينورتر بسيار بهتر هستند :دستگاه كنترل كننده اينورتر :سرعت متغيير دستگاه تهويه هواي اينورتر كه به عنوان تكنولوژي پيشرفته تر شناخته مي شود از يك كمپرسور با سرعت متغيير به جاي سرعت ثابت ساخته شده است. و اگر چه اين فرآيند پيچيده تر از چيزي است كه به نظر مي رسد اما ماهيت سرعت متغيير دستگاه در زمان اجرا اجازه استفاده از قدرت كامل در همه زمان ها را نمي دهد و به جاي آن مي توان هر زمان كه نياز بود عملكرد را كنترل كرد. اين كمپرسور به منظور تنظيم مداوم درجه حرارت به دلخواه طراحي شده است. بهره وري انرژي زماني كه مساله بهره وري انرژي مطرح است سيستم تهويه اينورتر به عنوان دستگاهي با رتبه بندي A شناخته مي شود و همچنين يك روش اقتصادي تر براي رسيدن به اين مقصود است. اين مساله به اين معناست كه براي دستگاه هاي مدل هاي اينورتر، سيستم خنك كننده و گرمايش به طور خودكار و با بهره وري انرژي بالا و روشي راحت و بدون مشكل است. اين كار با سنسور تنظيم قدرت دستگاه با توجه به دماي فعلي محيط انجام مي شود. اين روش شبيه به روشي است كه فشار يك اتومبيل ، هنگامي كه فشار بر روي پدال گاز را افزايش يا كاهش مي .دهيد، كنترل مي شود بدون سر و صدا دستگاه تهويه هواي اينورتر در هنگام كار كردن بي صداتر است. اين مساله به اين دليل است كه برخلاف دستگاه هاي غيراينورتر، اين دستگاه ها هر بار كه به محدوده دماي خاصي رسيدند، به طور خودكار روشن و خاموش نمي شوند؛ در عوض، به طور مداوم بين حفظ و تنظيم دما با سرعت ثابت كار مي كنند. همچنين، برخلاف كاركرد يك دستگاه غيراينورتر، دستگاه اينورتر برق كمتري مصرف مي كند و در نتيجه، كمتر كار مي كند. و اين به اين معناست كه ساييدگي و اصطكاك دستگاه كمتر و عمرش طولاني تر است. در مقايسه با يك سيستم غيراينورتر، دستگاه تهويه هواي اينورتر براي خريد گران تر است اما به عنوان سرمايه گذاري عاقلانه در طولاني مدت، توصيه مي شود. وظيفه اينورتر چيست؟ كاهش انرژي مصرفي و لذا كاهش هزينه برق تنظيم كننده سرعت موتور (كنترل دور) تغير دهنده جهت دور به راحتي و بدون نياز به كنتاكتور روشن و خاموش نمودن موتور بدون نياز به قطع و وصل برق اصلي كاهش ضربه هاي مكانيكي و در نتيجه افزايش طول عمر مفيد قسمت مكانيكي حفاظت موتور در مقابل افزايش ولتاژ و جلوگيري از آسيب ديدن موتور امكان كار موتور در شرايطي كه ولتاژ ورودي متغير است به نظر شما چگونه كولر هاي كم مصرف يا اينورتر باعث مي شوند تا مصرف برق كمتري داشته باشند؟ اينورتر به صورت هوشمند ميزان بار وارده به موتور را تشخيص داده و متناسب با همان بار، به موتور جريان مي دهد و اين جريان در بسياري از مواقع از جريان نامي موتور كمتر است. مزاياي كولر گازي اينورتر مصرف كم برق :اين نوع از كولر گازي ۳۰ تا ۶۰ درصد درمصرف برق صرفه جويي كرده كه يكي از بزرگترين مزاياي اين سيستم است صداي كم دستگاه نسبت به مدل هاي قديمي تر زيبايي پنل هاي دستگاه و هماهنگ شدن با سيستم هاي روز دنيا
برچسب: كولر گازي اجنرال 30000, كولر گازي اجنرال بانه, كولر گازي اجنرال مدل asgs30lfca ,كولر گازي اجنرال ۲۴۰۰۰, كولر گازي اجنرال پنجره اي ,كولر گازي اجنرال ۱۸۰۰۰ ,كولر گازي اجنرال اينورتر ,كولر گازي اجنرال اصلي, كولر گازي اجنرال ۳۶۰۰۰, كولر گازي اجنرال مدل asgs24lfca،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۸:۲۲ توسط:بانه انتخاب موضوع: كولر گازي اجنرال بانه

بررسي كمپرسور كولرگازي 12000 اجنرال

كمپرسور را ميتوان اصلي ترين قطعه كولرگازي و در واقع قلب تپنده يك سيستم تهويه هواي مطبوع خواند. كمپرسور كولر گازي 12000 اجنرال جداي از قدرت سرمايشي و گرمايشي آن نيز داراي انواع مختلفي است كه دانستن ويژگيهاي هر كدام از آنها كمك ميكند تا انتخاب مناسبتر و بهينه تري داشته باشيم.

نحوه عملكرد كولرگازي اجنرال 12000

لازم است قبل از بحث پيرامون بررسي تخصصي كمپرسور شرح مختصري از نحوه عملكرد كمپرسور كولرگازي داشته باشيم.كمپرسور را مي توان جزء اصلي كولرگازي خواند كه وظيفه فشرده سازي و متراكم كردن گاز را بر عهده دارد. در اسپليت 12000 اجنرال از دو نوع گاز پرمصرف و كم مصرف به اسمهاي آر22 و آر 410 استفاده ميشود كه اين گاز توسط كمپرسور تحت شرايط خاص و ديناميك فشرده و متراكم گرديده و در نتيجه اين عمل دماي اين گاز به سرعت پايين آمده كه در نهايت موجب توليد جريان هواي خنك كولرگازي ميشود.

انواع كمپرسور كولرگازي اجنرال 12000

پس از شرح عملكرد كمپرسور نوبت به بررسي انواع كمپرسور مي رسد. انجام عمل متراكم سازي گاز توسط هر نوع كمپرسور به روش خاصي انجام ميشود و همين موضوع تفوت هايي را در كولر گازي از جهت قدرت خنك كنندگي و توانايي كولرگازي در هواي بسيار گرم و يا بسيار سرد ايجاد ميكند. در اين مقاله به بررسي كمپرسور از نوع روتاري ميپردازيم.

در اين كمپرسور با چرخش 360 درجه يك پروانه مخصوص گاز به درون سيلندر موتور در حالت تماما فشرده شده مكيده ميشود و به طرف خروجي كمپرسور هدايت و نهايتا هواي خنك از پنل داخلي كه در محيط داخل منزل تعبيه شده است خارج ميشود. كمپرسور روتاري براي مناطق شمال و شمال غرب كشور و مناطقي با آب و هواي نسبتا فشار زياد مناسب مي باشد. ميزان توليد صدا و مصرف انرژي در اين نوع كمپرسور از مدلهاي ديگر به نسبت پايينتر بوده اما ميتوان گفت در همان حال نيز از قدرت سرمايش و گرمايش پايينتري نيز برخوردار است


برچسب: خريد كولرگازي از بانه ، خريد كولرگازي از بانه با گارانتي ، خريد كولرگازي از بانه ، خريد كولرگازي از بانه ماركت , خريد كولر گازي از بانه , خريد كولر گازي از بانه شيپور , فروش كولرگازي از بانه , خريد اينترنتي كولرگازي از بانه , خريد مستقيم كولر گازي از بانه , خريد كولر گازي اجنرال از بانه , خريد كولرگازي از بانه قيمت , سايت خريد كولرگازي از بانه , خريد كولرگازي بانه , خريد كولر گازي پرتابل از بانه , راهنماي خريد كولر گازي از بانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۷:۲۵ توسط:بانه انتخاب موضوع: كولر گازي اجنرال بانه