كولر گازي اجنرال بانه

مشخصات كولرگازي 24000 اجنرال

سيستم بوگير در كولرگازي 24000 اجنرال در كولرگازي 24000 اجنرال فيلترهاي پلاستيكي مخصوص، كربن و ذغال فعال جهت پاكسازي هوا از هر گونه ريزگرد موجود در محيط و همچنين جهت توليد هوايي مطبوع و عاري از هرگونه بوي ناخوشايند موجود در محيط بيرون و داخل خانه تعبيه شده اند.

خوشبختانه در اين كولر گازي 24000 اجنرال جريان هوا در سه حالت كم متوسط و زياد و در چهار جهت پرتاب باد به كمك پره هاي تعبيه شده مخصوص استفاده راحت و كاربردي را نسبت به مدلهاي قديمي براي شما به ارمغان آورده است. عملكرد دوگانه كولرگازي اجنرال 24000 اين كولر گازي اجنرال 24000 با دو ظرفيت سرمايش و گرمايش واقعي طراحي و روانه بازار شده است.

بنابراين شما ميتوانيد از اين سيستم تهويه هوا در زمستان هم بجاي سيستمهاي قديمي و جديد حرارتي استفاده كنيد و رضايت بيشتري را نيز قطعا براي كاربر فراهم ميكند چرا كه در اين سري جديد كولرگازي از موتور قوي و كم مصرف تي 3 بهره برده شده است كه توانايي پرتاب باد گرم و خنك را تا فاصله اي به متراژ 25 متر در جهت هاي مختلف دارد. همچنين لازم به ذكر است كه طراحي هوشمندانه اين موتور سببب شده است كه كولرگازي در حين انجام كار صدايي بسيار پايين و نرمي داشته باشد بطوريكه به هيچ وجه موجب آزردگي و سلب آرامش مصرف كننده نشود. از ديگر مشخصه هاي كولر گازي اجنرال 24000 ميتوان به وجود محافظ و سيستم عيب ياب در آن اشاره كرد.

استانداردهاي جهاني در كولرگازي 24000 اوجنرال استانداردها و نشان هاي معتبر انرژي شركتهاي دولتي تخصصي در زمينه محيط زيست همواره مورد توجه اين شركت معتبر ژاپني بوده و هست. بنابراين در طراحي منحصر به فرد اين كولرگازي سعي شده است بيشترين تطابق را با استانداردهاي جهاني داشته باشد به اين منظور فيلترهاي تهويه هوا و گاز مخصوص تعبيه شده در اين محصول موجب توليد هوايي سالم و سازگار با محيط زيست در نتيجه عملكرد تخصصي كمپرسور شده است.

وجود مشخصه هاي معتبر و محبوب ذكر شده سبب شده كه كولرهاي گازي اين شركت همواره محبوب ترين سيستمهاي تهويه هوا نه تنها در ايران بلكه در كشورهاي اروپايي و آمريكايي باشد.


برچسب: كولرگازي 24000اجنرال , كولرگازي 24000اجنرال اينورتر , كولرگازي 24000اجنرال كم مصرف, قيمت كولرگازي 24000اجنرال, خريد كولرگازي 24000اجنرال از بانه , كولرگازي اجنرال 24000,قيمت كولرگازي اجنرال 24000,كولرگازي اجنرال 24000اينورتر , خريد كولرگازي اجنرال 24000،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۱۳:۰۶ توسط:بانه انتخاب موضوع: كولر گازي اجنرال بانه

بررسي كمپرسور كولرگازي 12000 اجنرال

كمپرسور را ميتوان اصلي ترين قطعه كولرگازي و در واقع قلب تپنده يك سيستم تهويه هواي مطبوع خواند. كمپرسور كولر گازي 12000 اجنرال جداي از قدرت سرمايشي و گرمايشي آن نيز داراي انواع مختلفي است كه دانستن ويژگيهاي هر كدام از آنها كمك ميكند تا انتخاب مناسبتر و بهينه تري داشته باشيم.

نحوه عملكرد كولرگازي اجنرال 12000

لازم است قبل از بحث پيرامون بررسي تخصصي كمپرسور شرح مختصري از نحوه عملكرد كمپرسور كولرگازي داشته باشيم.كمپرسور را مي توان جزء اصلي كولرگازي خواند كه وظيفه فشرده سازي و متراكم كردن گاز را بر عهده دارد. در اسپليت 12000 اجنرال از دو نوع گاز پرمصرف و كم مصرف به اسمهاي آر22 و آر 410 استفاده ميشود كه اين گاز توسط كمپرسور تحت شرايط خاص و ديناميك فشرده و متراكم گرديده و در نتيجه اين عمل دماي اين گاز به سرعت پايين آمده كه در نهايت موجب توليد جريان هواي خنك كولرگازي ميشود.

انواع كمپرسور كولرگازي اجنرال 12000

پس از شرح عملكرد كمپرسور نوبت به بررسي انواع كمپرسور مي رسد. انجام عمل متراكم سازي گاز توسط هر نوع كمپرسور به روش خاصي انجام ميشود و همين موضوع تفوت هايي را در كولر گازي از جهت قدرت خنك كنندگي و توانايي كولرگازي در هواي بسيار گرم و يا بسيار سرد ايجاد ميكند. در اين مقاله به بررسي كمپرسور از نوع روتاري ميپردازيم.

در اين كمپرسور با چرخش 360 درجه يك پروانه مخصوص گاز به درون سيلندر موتور در حالت تماما فشرده شده مكيده ميشود و به طرف خروجي كمپرسور هدايت و نهايتا هواي خنك از پنل داخلي كه در محيط داخل منزل تعبيه شده است خارج ميشود. كمپرسور روتاري براي مناطق شمال و شمال غرب كشور و مناطقي با آب و هواي نسبتا فشار زياد مناسب مي باشد. ميزان توليد صدا و مصرف انرژي در اين نوع كمپرسور از مدلهاي ديگر به نسبت پايينتر بوده اما ميتوان گفت در همان حال نيز از قدرت سرمايش و گرمايش پايينتري نيز برخوردار است


برچسب: خريد كولرگازي از بانه ، خريد كولرگازي از بانه با گارانتي ، خريد كولرگازي از بانه ، خريد كولرگازي از بانه ماركت , خريد كولر گازي از بانه , خريد كولر گازي از بانه شيپور , فروش كولرگازي از بانه , خريد اينترنتي كولرگازي از بانه , خريد مستقيم كولر گازي از بانه , خريد كولر گازي اجنرال از بانه , خريد كولرگازي از بانه قيمت , سايت خريد كولرگازي از بانه , خريد كولرگازي بانه , خريد كولر گازي پرتابل از بانه , راهنماي خريد كولر گازي از بانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۷:۲۵ توسط:بانه انتخاب موضوع: كولر گازي اجنرال بانه